Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

O nas

O naszej firmie

Ciągle rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Proponujemy Państwu kompleksowe działania przy robotach ziemnych i wykopach w Warszawie. Zapewniamy również usługę kruszenia betonu oraz powstałe z tego procesu kruszywo betonowe. Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę oferujemy ziemię ogrodową, czarnoziem, torf, madę oraz ziemię pod trawnik.

W katalogu naszych ofert Klienci znajdą usługi w wykonaniu jakich jesteśmy Specjalistami i możemy poszczycić się wieloma pracami wykonanymi dla naszych Klientów oraz doświadczeniem. Szczególnie zajmujemy się usługami związanymi z wyburzaniem budynków, wykopami oraz robotami ziemnymi.

Stawiamy na wysoką jakość w przystępnej cenie, o czym świadczy szeroka grupa odbiorców. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy Państwu fachowe i rzetelne wykonanie zleconych prac.

Referencje naszych klientów

 

Formularz kontaktowy

  *odpowiemy jak najszybciej

  Jesteśmy cenieni przede wszystkim za rzetelność oraz kompetentną kadrę pracowników, która dzięki swojemu fachowemu podejściu do wykonywanych zadań stwarza przyjazną atmosferę współpracy.

  Zapraszamy do kontaktu z firmą W. GROMEK i SYNOWIE

  Chcemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była najatrakcyjniejsza na rynku, dlatego możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami oraz przestrzeganiem najwyższych norm z zakresu przepisów BHP. Nasi Klienci cenią nas za terminowość oraz ciągły rozwój.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług na najwyższym poziomie.

  • na rynku od 1998 r.
  • pełny zakres usług: pomiar i wykonanie