Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92

Niwelacja terenu

niewelacja terenu

Niwelacja terenu jest jedną z pierwszych i podstawowych czynności, które należy wykonać przed rozpoczęciem budowy, szczególnie w przypadku kiedy na danej działce występują nierówności, tak jak między innymi górki czy spadki.

Niwelacja terenu – co to oznacza?

Cały proces niwelacji terenu rozpoczyna się od wykonania dokładnych pomiarów wytyczonych w poszczególnych punktach działki. Takie działania mają na celu określenie dokładnego położenia działki względem drogi przed zaplanowaniem wszelkich prac ziemnych. Niwelacja terenu obejmuje zatem szereg prac, które przygotowują go do rozpoczęcia budowy i w efekcie zapewniają zredukowanie wszelkich nierówności. Warto zaznaczyć, że niwelacja terenu może wiązać się nie tylko z usunięciem nadmiaru ziemi, lecz również z dowiezieniem jej na miejsce budowy, aby wypełnić wszelkie doły i spady lub nawet podwyższyć cały obszar.

Wykonujemy niwelacje terenu w Warszawie i okolicznych miejscowościach

Potrzebujesz specjalistycznej firmy, która posiada niezbędny sprzęt i doświadczenie w zakresie niwelacji terenu? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą i zrealizowanymi dotychczas projektami.

Zajmujemy się niwelowaniem terenów przeznaczonych do budowy domów, inwestycji mieszkaniowych oraz innych obiektów. Zapewniamy rzetelność, zaangażowanie, fachowe i indywidualne podejście na każdym z etapów współpracy, terminowość w realizowaniu powierzonych zleceń – a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Do wszelkich prac związanych z niwelacją terenu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone materiały. To wszystko przekłada się na najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Nasze usługi niwelacji terenu prowadzimy głównie na terenie miasta Warszawa. Do skorzystania z oferty zachęcamy jednak również Klientów indywidualnych i firmy z podwarszawskich okolic. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy