Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Wynajem koparek

koparkaSpecjalistyczny sprzęt wymagany i potrzebny jest wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z realizacją różnego rodzaju inwestycji budowlanych czy drogowych. Wynajem koparki daje możliwość kompleksowego wykonania różnego rodzaju wykopów czy transportu ziemi bądź gruzu na plac budowy. Koparki na wynajem to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie chcą przeznaczać środków finansowych na zakup dodatkowego sprzętu. Wynajem koparki to także korzystna opcja dla osób indywidualnych, chcących zaoszczędzić podczas wykonywania prac budowlanych.
Klientów rozważających wypożyczenie koparki jako alternatywę dla zakupu specjalistycznego sprzętu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni. Oferujemy wynajem koparki na dogodnych warunkach.

Koparki do zadań specjalnych

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która działa w branży budowlanej już ponad 20 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Specjalizujemy się szczególnie we wszelkiego rodzaju robotach ziemnych, wykopach i rozbiórkach budynków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom  naszych Klientów wprowadziliśmy również możliwość wynajmu koparek.

Posiadamy szeroko rozbudowany park maszynowy – do dyspozycji naszych Klientów oddajemy sprzęt wysokiej klasy, który spełnia nawet najbardziej wymagające oczekiwania i potrzeby. Oferowane przez nas koparki są regularnie serwisowane, co przekłada się na najwyższą jakość ich pracy. Dysponujemy nowoczesnymi koparkami, które są w stanie zapewnić nie tylko komfortową i efektywną pracę, lecz również pełne bezpieczeństwo – a to wszystko w atrakcyjnych cenach.
Naszą ofertę dopełnia możliwość skorzystania z usługi na wypożyczenie koparki z operatorem. Tego typu usługi kierujemy do inwestorów zainteresowanych wykonaniem pomniejszych robót ziemnych, do realizacji których nieopłacalne jest zatrudnianie całej firmy. Jesteśmy zlokalizowani w dzielnicy Wawer – wynajem koparki z obsługą oferujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy.

Wynajem koparek – Warszawa  i okolice

Szukasz koparki dzięki, której sprawnie i bezpiecznie wykonasz konkretne prace budowlane? Interesuje cię wynajem koparki – Warszawa i okolica to lokalizacje na terenie których możemy pomóc. Wszystkich zainteresowanych wynajmem koparek zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą. Swoje usługi kierujemy szczególnie do Klientów indywidualnych i biznesowych z miasta Warszawa, jednak do skorzystania z oferty zachęcamy także firmy i mieszkańców z okolicznych miejscowości.

Serdecznie zapraszamy do  wynajmu koparek, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: