Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Rozbiórki i Wyburzenia Budynków

Rozbiórki i Wyburzenia Budynków – Warszawa Mazowieckie

Nasza firma oferuje usługi z zakresu profesjonalnego wyburzania i rozbiórki budynków. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi, którym potrzebna jest rozbiórka budynku. Wszystkie prace przeprowadzamy zgodnie z prawem oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo kompleksową pomoc i profesjonalne wsparcie – zajmujemy się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności, zarówno tych związanych z obsługą formalną, jak i fizyczną.

Rozbiórki domów oraz wyburzanie budynków użytkowych przeprowadzamy na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie rozbiórki domów zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wyburzanie budynków niezależnie od technologii wykonania.

Wyburzanie budynków – nasza oferta

Atutem naszej oferty są konkurencyjne stawki oraz duże doświadczenie. Wyburzanie budynków realizujemy od wielu lat, podejmując się tak rozbiórki domów odbiorców prywatnych, jak i większych i bardziej wymagających konstrukcji. Każde zlecenie na wyburzenie budynków poddajemy gruntowej analizie tworząc dedykowany dla niego kosztorys. Podejmujemy się zadań szczególnie wymagających – realizujemy wyburzanie budynków niezależnie od ich kubatury, struktury i usytuowania. W przypadku rozbiórki domów koszt usługi jest odpowiednio niższy, podobnie jak czas potrzebny na realizację zadania.

Uzyskanie zgody na rozbiórkę budynku

To, co w kontekście rozbiórki budynku jest rzeczywiście ważne, to konieczność uzyskania zgody na wyburzenie budynku. W zdecydowanej większości przypadków, nie można przeprowadzić tego procesu bez uzyskania stosownego zezwolenia. Obejmuje to zarówno rozbiórki domów rodzinnych, jak i wyburzanie budynków wielokondygnacyjnych i o większej kubaturze. Uprawniony do wydania decyzji organ, zanim wystawi zgodę, musi dokonać szczegółowych oględzin terenu, głównie ze względu na ewentualny wpływ prac na warunki środowiskowe.

Proces ubiegania się o zezwolenie jest dosyć czasochłonny i wymaga przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Jako doświadczeni specjaliści, wyburzanie budynków realizujemy kompleksowo także od strony formalnej – przeprowadzimy cały proces w Państwa imieniu. Zajmiemy się skompletowaniem wymaganych pism, a także przygotujemy szkic usytuowania obiektu, który ma zostać wyburzony. Sporządzimy także opis zakresu i sposobu przeprowadzenia prac rozbiórkowych. Dajemy tym samym gwarancję, że wyburzanie budynków przebiegnie sprawnie i bezproblemowo od strony prawnej i administracyjnej.

Czy zezwolenie na rozbiórkę budynku zawsze jest konieczne?

Istnieją budynki, które są wyłączone z konieczności uzyskania zezwolenia na rozbiórkę. W szczególności są to budynki, których wysokość nie przekracza ośmiu metrów, a odległość od krańca działki wynosi co najmniej połowę wysokości obiektu. Często dotyczy to rozbiórki domów mieszkalnych, choć obejmuje także wyburzenie budynków gospodarczych. Budynki wyburzane nie mogą być zabytkami. Nie oznacza to jednak, że nie będzie konieczne zgłoszenie chęci przeprowadzenia rozbiórki. Również i w tym przypadku zajmiemy się obsługą całego procesu.

Wyburzanie budynków – bezpieczeństwo przy rozbiórce

Podstawą przy rozbiórce obiektów budowlanych jest bezpieczeństwo. Podmiot odpowiedzialny za wyburzenie zobowiązany jest do zabezpieczenia posesji, odgrodzenia jej od możliwości przebywania w bezpośredniej strefie narażenia osób trzecich oraz zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom znajdującym się w pobliżu (w tym pracownikom) oraz mieniu. Wyburzanie budynków jest ściśle regulowane przez zapisy prawa budowlanego. W naszej firmie działamy według wszelkich standardów budowlanych i norm bezpieczeństwa, prowadząc rozbiórki domów i wyburzanie budynków w sposób bezpieczny tak dla otoczenia, jak i inwestora.

Sposób przeprowadzenia rozbiórki

Rozbiórka budynku może być przeprowadzona na kilka różnych sposobów. Dobór odpowiedniej techniki zależy od typu obiektu, jego wytrzymałości i rodzaju konstrukcji, a także najbliższego otoczenia. Wyburzanie budynków realizujemy sprawnie i bezpiecznie, dobierając najlepiej odpowiadającą metodę. Dzięki temu wyburzenie budynków przebiega w sposób optymalny, tak pod kątem bezpieczeństwa jak i tempa realizowanych prac.

Wszystkich Klientów zainteresowanych usługami wyburzania budynków i rozbiórki domów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu w celu rozpoczęcia współpracy.

Sprawdź również:  wywóz odpadów budowlanych, wynajem koparki, wykopy pod fundament.