Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091
Otwarte Pon- PT 8:00-17:00, Sob 8-13
Email info@kruszenie-betonu.pl Zadzwoń +48 22 615 58 92 +48 602 392 091

Rozbiórki i Wyburzenia Budynków

Rozbiórki i Wyburzenia Budynków – Warszawa Mazowieckie

Nasza firma oferuje usługi z zakresu profesjonalnego wyburzania i rozbiórki budynków. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi, którym potrzebna jest rozbiórka budynku. Wszystkie swoje prace przeprowadzamy zgodnie z prawem oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo kompleksową obsługę. Zajmujemy się bowiem wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności, zarówno tych związanych z obsługą formalną, jak i fizyczną.

Rozbiórki domów oraz wyburzanie budynków użytkowych przeprowadzamy na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie rozbiórki domów zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wyburzanie budynków niezależnie od technologii wykonania. Zapewniamy przy tym niezbędny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem całego procesu.

Uzyskanie zgody na rozbiórkę budynku

To, co w kontekście rozbiórki budynku jest rzeczywiście ważne, to konieczność uzyskania zgody na wyburzenie budynku. W zdecydowanej większości przypadków, nie można przeprowadzić tego procesu bez uzyskania stosownego zezwolenia. Uprawniony do wydania decyzji organ, zanim wystawi zgodę, musi dokonać szczegółowych oględzin terenu, głównie ze względu na ewentualny wpływ prac na warunki środowiskowe. Proces ubiegania się o zezwolenie jest dosyć czasochłonny i wymaga przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Od początku, do końca przeprowadzimy cały proces w Państwa imieniu. Zajmiemy się skompletowaniem wymaganych pism, a także przygotujemy szkic usytuowania obiektu, który ma zostać wyburzony, a także sporządzimy opis zakresu i sposobu przeprowadzenia prac rozbiórkowych.

Czy zezwolenie na rozbiórkę budynku zawsze jest konieczne?

Istnieją budynki, które są wyłączone z konieczności uzyskania zezwolenia na rozbiórkę. W szczególności są to budynki, których wysokość nie przekracza ośmiu metrów, a odległość od krańca działki wynosi co najmniej połowę wysokości obiektu. Budynki te nie mogą być zabytkami. Nie oznacza to jednak, że nie będzie konieczne zgłoszenie chęci przeprowadzenia rozbiórki. Również i w tym przypadku zajmiemy się obsługą całego procesu.

Bezpieczeństwo przy rozbiórce budynku

Podstawą przy rozbiórce obiektów budowlanych jest bezpieczeństwo przeprowadzanych prac. Podmiot odpowiedzialny za wyburzenie zobowiązany jest do zabezpieczenia posesji, odgrodzenia jej od możliwości przebywania w bezpośredniej strefie narażenia osób trzecich oraz zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom znajdującym się w pobliżu (w tym pracownikom) oraz mieniu. Rozbiórka stanowi bowiem pracę, która podlega pod zapisy prawa budowlanego, a to, szczegółowo kładzie nacisk na procesy związane z bezpieczeństwem. Jesteśmy firmą, która działa według wszelkich standardów budowlanych i kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo przeprowadzanych prac.

Sposób przeprowadzenia rozbiórki

Rozbiórka budynku może być przeprowadzona na kilka różnych sposobów. Dobór odpowiedniej techniki podyktowany jest rodzajem obiektu, jego wytrzymałością i konstrukcją, a także najbliższym otoczeniem. Wykonując rozbiórkę budynku kierujemy się sprawnością oraz bezpieczeństwem. Dobieramy najbardziej optymalną technikę, która zapewnia najwyższą jakość przeprowadzanych prac i szybkość. W najwyższym stopniu zabezpieczamy mienie, teren oraz wszystkich ludzi, którzy znajdują się w pobliżu. Skutecznie izolujemy teren prac rozbiórkowych tak, by żadna osoba postronna nie przedostała się do strefy narażonej.

Sprawdź również:  wywóz odpadów budowlanych, wynajem koparki, wykopy pod fundament.